KONST / Litografier / Färglitografi 16185296

nr 1618 5296

Hans Ekvall

(f. 1918), Sverige

Blomsterstilleben, Signerad. Numrerad 207/250. Färglitografi, bildmått: 44x52. Bladets mått: 57x63 cm, oramat löst blad

Hans Ekvall, född 1918 i Nora, svensk målare.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 maj 2024
kl 20:08:18

6/5 18:41:18 1      Vinnande bud

Hans Ekvall

Läs mer om Hans Ekvall